wspieramy start-upy

Dotacje – Wspieramy Start-upy

Dotacje – Wspieramy Start-upy

startup

Decyzja o podjęciu pracy we własnej firmie często okupiona jest poważnymi przemyśleniami. Rozważamy, czy będzie popyt na nasze produkty lub usługi, badamy rynek zbytu i przede wszystkim liczymy, ile musimy mieć na start. Na tym etapie nasze zapędy biznesowe często zostają ostudzone przez brak wystarczających środków i zwyczajnie tracimy zapał do nowego przedsięwzięcia. Co jeśli jednak bardzo chcemy założyć własną firmę, a zwyczajnie brakuje nam na to środków? W tym przypadku warto rozważyć dotacje na otwarcie firmy. Jest to realna forma wsparcia, która pomoże na starcie w biznesie. 

Dotacje dla nowych firm w Koninie

Według raportu z 2016 roku, barierą w rozwoju start-upów jest słaby dostęp do finansowania. Dziś droga do uzyskania kapitału jest o wiele łatwiejsza niż kiedyś. Na rynku jest dostępnych wiele dotacji dla firm rozpoczynających działalność, ale nie każdy wie, jak się o nie starać i często potrzebna jest pomoc firm mających w tym doświadczenie. Takie usługi m.in. świadczy nasza agencja R3. Pomagamy załatwić niezbędne formalności, aby szansa na uzyskanie finansowania była jak największa. Region Koniński to duży i chłonny rynek zbytu, oraz świetne miejsce rozwoju lokalnych i regionalnych kadr. Miasto wspiera przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy, którzy mogą liczyć na ulgi w podatkach i opłatach, oraz wsparcie administracji samorządowej. Dotacje w Koninie to świetna szansa na rozwój firmy, a w połączeniu z efektywną reklamą przynosi wymierne korzyści.

Zamierzasz otworzyć firmę lub rozpocząłeś właśnie działalność gospodarczą i potrzebujesz wsparcia? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy agencją wspierającą przedsiębiorstwa na początku ich drogi na szczyt, jak i w jej trakcie.

Początek prowadzenia biznesu to najlepszy czas na stworzenie efektywnej strategii marketingowej (reklama dla firm), aby Twoja firma w maksymalnie krótkim czasie generowała zyski. 

SKUTECZNA KAMPANIA REKLAMOWA DLA FIRM – stworzymy ją dla Ciebie kompleksowo. U nas zamówisz projekty, druk i wykonanie usługi. 

Zobacz pełną ofertę:

 

Najnowsze
na blogu

Wyceń usługę

shopping icon 64px
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie

W zależności od preferowanego przez Ciebie kontaktu
odezwiemy się w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Przygotujemy szczegółową wycenę projektu

Opierając się na wszystkich informacjach zawartych przez
Ciebie w formularzu.

Doradzimy

Najbardziej korzystny plan działania, aby osiągnąć oczekiwany
efekt reklamowy dla Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio