Opieka i

administracja stron internetowych,

sklepów online

Wiemy, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej. W naszej firmie oprócz tworzenia profesjonalnych stron internetowych  zapewniamy również kompleksową opiekę nad stroną internetową.
strony internetowe jarocin

Czy każda strona wymaga opieki administracyjnej?

Tak, ponieważ zagrożeń czyhających na witryny internetowe jest więcej niż można byłoby się spodziewać. Dlatego każdy posiadacz strony internetowej powinien zadbać o jej bezpieczeństwo oraz prawidłowe funkcjonowanie. Strona www powinna mieć aktualny certyfikat SSL, być na bieżąco aktualizowana, zarówno pod kątem technicznym jak i merytorycznym, mieć robione kopie zapasowe, aby w razie awarii móc odzyskać dane. No i oczywiście powinna być postawiona na przyjaznym serwerze.

opieka nad stroną internetową

Dlaczego warto zlecić administrację strony internetowej?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy przedsiębiorca skupia się na prowadzeniu własnej firmy, dlatego warto opiekę nad stroną powierzyć specjalistom, czyli osobom, które zajmują się tym na co dzień i posiadają niezbędne kwalifikacje oraz wiedzę. Zapewnimy Twojej stronie bezpieczeństwo, ochronę przed wirusami, a w przypadku awarii – zdiagnozujemy i usuniemy problem.

Dodatkowo w ramach usługi administracyjnej, w zależności od zapotrzebowania, dokonujemy zmian treści, przygotowujemy grafikę, wprowadzamy nowe funkcjonalności zgodnie z najnowszymi trendami. Bo praca musi być dobrze wykonana, a klient zadowolony.

Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej – na prowadzeniu firmy. Zostaw utrzymanie strony www naszemu zespołowi, który zadba o to, żeby strona zawsze działała i była

zgodna z najnowszymi trendami.

Administracja stron www

to proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy potrzebnej, aby spełnić wszelkie warunki bezpieczeństwa.

  Nasze usprawnienia wydajności pomagają szybciej ładować witrynę, zapewniając lepsze wrażenia wszystkim odwiedzającym dzięki. Chronimy strony internetowe dzięki ciągłemu monitorowaniu złośliwego oprogramowania i niezawodnej ochronie przed spamem oraz atakami typu brute force.

Co zyskujesz decydując się na opiekę nad swoją stroną internetową?

Oszczędność i spokój

Większość małych lub początkujących firm nie może sobie pozwolić na zatrudnienie specjalisty do obsługi strony internetowej. Optymalnym rozwiązaniem jest powierzenie opieki nad stroną www firmie zewnętrznej i tym samym znaczące obniżenie kosztów utrzymania strony internetowej.

Szybki czas reakcji w przypadkach awaryjnych

Każda strona www może ulec niespodziewanej awarii. Klientom posiadającym u nas wykupiony abonament awarie na stronie usuwamy w pierwszej kolejności.