Agencja Reklamowa R3

Strony www Konin

11312

O nas

R3 Agencja Reklamowa Konin to firma powstała z pasji i wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej. Kreujemy oraz tworzymy kompleksowe rozwiązania reklamowe dla firm, oferujemy również doradztwo w zakresie marketingu.

Tworzymy strony www oraz sklepy internetowe w Koninie, jak i na terenie całego kraju. W myśl zasady, że reklama jest dźwignią handlu, oferujemy również projekty graficzne: logo, ulotki, wizytówki, wszelkiego rodzaju druki reklamowe, kampanie promocyjne, kampanie social media i wiele innych rozwiązań.

W Agencji Reklamowej R3 wykorzystujemy doświadczenie i umiejętności, aby zapewnić naszym klientom odpowiednie rozwiązania reklamowe. Naszą misją jest zadowolony klient, którego firma z każdym dniem wzrasta.

Ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Pytania & Odpowiedzi

Nie ma jednoznacznej ceny. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, według potrzeb klienta. Każda strona może zawierać spersonalizowane treści i funkcje, więc na ostateczną cenę wpływa wiele czynników.
W razie wyceny zapraszamy do kontaktu.

Tak, w naszej firmie standardową procedurą jest wdrożenie RWD (czyli, Responsive Web Design). Jest to proces polegający na optymalizacji strony i dostosowaniu jej interfejsu, do wymagań urządzeń mobilnych.

Wszystko zależy od ilości pracy oraz współpracy z klientem. Jeżeli otrzymujemy gotowe materiały (tj. zdjęcia  i teksty) to cały proces może trwać od 1 – 4 tygodni.

By naszym klientom było łatwiej aktualizować stronę po zakończeniu zlecenia, tworzymy ją przy użyciu systemu CMS, który pozwala w szybki i intuicyjny sposób aktualizować treści na stronie.

Wyceń usługę

shopping icon 64px
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie

W zależności od preferowanego przez Ciebie kontaktu
odezwiemy się w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Przygotujemy szczegółową wycenę projektu

Opierając się na wszystkich informacjach zawartych przez
Ciebie w formularzu.

Doradzimy

Najbardziej korzystny plan działania, aby osiągnąć oczekiwany
efekt reklamowy dla Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio