Tworzymy profesjonalne

strony internetowe

Nowoczesny design, SEO, responsywność i wiele więcej!

Strony internetowe dedykowane dla Twoich potrzeb.

Jesteśmy agencją reklamową, która swoją siedzibę ma w Koninie, ale zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych zdalnie na całą Polskę – masz firmę w innej miejscowości? Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś się do nas! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekt i wykonamy zlecenie zdalnie, w oparciu o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Świadczymy usługi m.in. na terenie miast takich jak: Turek Koło Słupca Poznań

Projektowanie stron internetowych - oferta

Kompleksowo projektujemy i tworzymy profesjonalne strony internetowe – kierujemy się tym, aby były one czytelne i  przejrzyste, przy zachowaniu nowoczesnego wyglądu. Naszą główną domeną jest funkcjonalność i logiczny układ treści, aby odwiedzający odnalazł to, czego szuka na stronie.

Projektujemy strony internetowe w oparciu o system WordPress – najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. Tworzone przez nas strony są stawiane na szybkich serwerach, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.

Responsywna strona internetowa

Tworzymy strony internetowe w technologii RWD, czyli Responsive Web Design. Dzięki temu strona www dopasowuje się do urządzeń mobilnych, a one idealnie prezentują jej zawartość. Niezależnie od rozmiarów ekranu.

Nowoczesny design i funkcjonalność

Dla każdej tworzonej przez nas strony internetowej przygotowujemy indywidualny szablon graficzny - Twoja strona będzie jedyna w swoim rodzaju! Przejrzysty układ treści to dodatkowy plus, dzięki któremu wyeksponujemy to, co najważniejsze.

Optymalizacja treści pod kątem SEO

Dzięki optymalizacji SEO strona staje się widoczna w wyszukiwarce. Dodajemy aż 5 fraz kluczowych na jedną podstronę, łączymy je w treści oraz dodajemy opisy meta. Dzięki temu roboty Google wiedzą na jaki temat jest strona internetowa i przypisują ją pod konkretne frazy w wynikach wyszukiwania.

Bezpłatne aktualizacje strony www

Gwarantujemy bezpłatne aktualizacje i opiekę nad stroną - w zależności od wybranego pakietu na okres 3, 6 lub 12 miesięcy od ukończenia strony. Po tym okresie, przyjazny w obsłudze panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie treścią na stronie. Dzięki temu jest możliwość samodzielnej i bezpłatnej zmiany treści oraz aktualizacji strony internetowej po zakończeniu okresu opieki. 

Profesjonalne strony internetowe dla każdej firmy!

Niezależnie, czy prowadzisz małą działalność, dużą firmę lub organizację – zgłoś się do nas!

Stworzymy dla Ciebie piękną, czytelną i funkcjonalną stronę www. W naszym portfolio znajdują się nie tylko witryny firmowe, ale również rozbudowane strony np. dla agencji nieruchomości z systemem do wystawiania ogłoszeń.

Po wysłuchaniu potrzeb klienta prezentujemy najlepsze rozwiązanie, a duże doświadczenie w branży pozwala nam na sprostanie wielu oczekiwań. Strona www dla firmy to nie tylko wizytówka, ale także potężne narzędzie marketingowe, dzięki któremu oferta firmy zachęca do działania. 

strony internetowe

Mawia się, że w obecnych czasach firma nie istnieje bez strony internetowej.
Jest w tym stwierdzeniu część prawdy, ponieważ jest to pewnego rodzaju multimedialna wizytówka przedstawiająca profil firmy, zakres jej usług, kontakt, cennik czy materiały pozwalające potencjalnym klientom zapoznać się z realizacjami w formie galerii zdjęć, czy portfolio.

Wszystko to w jednym miejscu. Ponadto własna strona www, to również potężne narzędzie reklamowe, które daje ogrom możliwości w promocji firmy.

Nasza agencja zajmuje się przygotowaniem i stworzeniem profesjonalnej, efektywnej strony zgodnie z obecnymi standardami obowiązującymi w sieci, takimi jak RWD (Responsive Web Design), czy optymalizacja SEO (pozycjonowanie). Jesteśmy jedną z niewielu agencji reklamowych, która dba o to, by nadążać za nowymi rozwiązaniami oraz ciągle pogłębiać swoją wiedzę, by być w stanie stale uzyskiwać lepsze rezultaty w pracy.

Projektowane przez nas Strony internetowe, działają szybko i niezawodnie, są czytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych, a także są zgodne z algorytmami wyszukiwarki Google i dzięki czemu osiągają wysokie pozycje. Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrej strony www, Agencja Reklamowa R3 podoła temu wyzwaniu.

Wszystko to, w oparciu o materiały klienta oraz indywidualny projekt.
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia stron, o czym świadczy nasze portfolio.

Wybierz swój pakiet

Każdy pakiet jest poglądowy i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Najczęściej wybierany

Pakiet R1

Podstawowa, wizytówkowa forma strony www. Najczęściej w stylu onepage.

Zawartość pakietu R1:

Pakiet R2

Bardziej zaawansowana strona w oparciu o indywidualny projekt.

Zawartość pakietu R2:

Pakiet R3

Kompleksowy pakiet, w którym na życzenie klienta przygotowujemy treści i tworzymy unikalny layout.

Zawartość pakietu R3:

Działamy na terenie całej Polski

Przyjmujemy zamówienia na strony internetowe z całej Polski – możliwość zdalnej realizacji zleceń i gwarancja najwyższej jakości usług.

Bezpłatna wycena

Prześlij do nas zapytanie ofertowe, a my na pewno odpowiemy!

Copyright © 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone agencjareklamowar3.pl

Formularz wyceny

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.