Odzież używana online i marka Milka

Odzież używana Milka

Sklep internetowy z odzieżą używaną Milka to kolejna realizacja naszej agencji. Właścicielce bliska jest idea noszenia odzieży z tzw. “drugiej ręki” i swoją pasję przeniosła na grunt zawodowy.

O co chodzi w „Zero Waste”?

Zero Waste to styl życia, który minimalizuje odpady, dotyczy to także ubrań. Ubierając się w tym duchu , dbamy o naszą planetę, o naszą kieszeń i nosimy ubrania lepszej jakości. Możemy kupować ubrania vintage, przerabiać lub naprawiać starą garderobę lub zamawiać je u lokalnych twórców. Odzież używana to nie tylko ubrania z lumpeksów, ale także z internetowych sklepów, portali aukcyjnych czy wymian ubrań. W sklepie Milka można znaleźć ubrania, które są unikatowe, nietypowe lub pochodzą z dawnych kolekcji. Można stworzyć swój własny styl i wyróżnić się z tłumu. Często odzież używana jest lepszej jakości niż nowa, ponieważ jest wykonana z trwałych materiałów i ma lepsze wykończenie.

Czy warto kupować odzież używaną?

Fast Fashion to masowa produkcja ubrań niskiej jakości, która szkodzi środowisku. Szacuje się, że 84% rzeczy i dodatków związanych z szybką modą trafia na wysypiska śmieci. Kupowanie odzieży używanej to dobry sposób na sprzeciwienie się temu trendowi i wprowadzenie idei Zero Waste do swojego życia. W sklepach internetowych z odzieżą używaną takich jak Milka można znaleźć wiele ciekawych ubrań w dobrym stanie i w atrakcyjnych cenach, nie tylko oszczędzając pieniądze, ale także przyczyniając się do ochrony klimatu. Zyskujemy na tym my i planeta – wybór należy do Ciebie! 🙂

Zapraszamy do zakupów w sklepie Milka: https://odziezmilka.pl/

Wyceń usługę

shopping icon 64px
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie

W zależności od preferowanego przez Ciebie kontaktu
odezwiemy się w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Przygotujemy szczegółową wycenę projektu

Opierając się na wszystkich informacjach zawartych przez
Ciebie w formularzu.

Doradzimy

Najbardziej korzystny plan działania, aby osiągnąć oczekiwany
efekt reklamowy dla Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio