Autodiagnoza

Agencja Reklamowa R3 miała przyjemność współpracować z Autodiagnoza Konin, renomowanym warsztatem samochodowym, aby stworzyć nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową. Celem projektu było nie tylko poprawienie widoczności marki w internecie, ale także ułatwienie klientom dostępu do usług warsztatu.

Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu strony, która wyraźnie prezentuje pełen zakres usług Autodiagnozy, w tym inspekcje przed zakupem, naprawy mechaniczne, elektronikę samochodową oraz przeglądy serwisowe. Kluczowym elementem było stworzenie intuicyjnej nawigacji, która pozwala użytkownikom szybko znaleźć interesujące ich informacje. Wykorzystaliśmy nowoczesne grafiki i zdjęcia, aby strona była wizualnie atrakcyjna i estetycznie dopasowana do identyfikacji wizualnej marki.

Strona zawiera szczegółowe podstrony opisujące każdą z usług oferowanych przez warsztat. Dodatkowo, zintegrowaliśmy formularz kontaktowy, co znacznie usprawniło proces rezerwacji. Wszystkie te elementy miały na celu ułatwienie klientom kontaktu z warsztatem i zwiększenie liczby rezerwacji online.

www.autodiagnoza-konin.pl

mockup

Informacje kontaktowe

Agencja Reklamowa R3

Makowa 8 os. Chorzeń
(budynek z logo ARR)
62-510 Konin

Wyceń usługę

shopping icon 64px
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie

W zależności od preferowanego przez Ciebie kontaktu
odezwiemy się w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Przygotujemy szczegółową wycenę projektu

Opierając się na wszystkich informacjach zawartych przez
Ciebie w formularzu.

Doradzimy

Najbardziej korzystny plan działania, aby osiągnąć oczekiwany
efekt reklamowy dla Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio